Gocmen Machinery 4

Gocmen Machinery 5


Şirketimiz 1950’li yılların sonunda gıdaya dayalı makinalar imal etmek için Karaman Sanayi Sitesinde Sezai GÖÇMEN tarafından kurulmuştur.

Firmamız şu anda Gofret ve Çikolata makinalarını anahtar  teslimi olarak kurmaktadır. Firmalar tarafından tercih edilmesinin sebepleri arasında tecrübe ve kalite ön plana çıkmıştır. İmalatının her aşamasında kalitesinden kesinlikle taviz vermemekte Ar-ge birimiyle ürünlerinin kapasite artırımını, sorunsuz çalışmasını, emniyetli olmasını ve insan gücünü en alt seviyelere çekebilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir. Dünya pazarında yeni çıkan ürünleri takip etmekte ve kendi makinaları üzerinde teknolojisini yenilemektedir.

Şu anda Karaman Organize sanayi Bölgesinde kurulu olan 7500 m2’lik  Makine fabrikasında bütün birimlerini tekbir çatı altında toplayarak Türkiye’deki Gıda makinaları Üreticileri arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Göçmen Makine üretim aşamasında makinenin üretimi için gerekli bütün altyapıyı en iyi şekilde hazırlamış ve büyük bir titizlikle üretimi gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.

 


Gocmen Machinery      7 Gocmen Machinery
      1 Gocmen Machinery      2

 

 


Copyright © 2010-2013  
Gocmen Machinery
Organize San. Böl. Karaman / TÜRKİYE
Phone: +90 338 224 14 00 Fax: +90 338 224 14 01

 

Valid XHTML 1.0 Transitional